• Обновено
Нурисон Страст Апстрактно Светло Сино Црно 1'10 2'10 Област Килим

Нурисон Страст Апстрактно Светло Сино Црно 1'10 2'10 Област Килим

DEN 3647.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Богата, бујна, заводлива боја ве привлекува кон кадифната убавина на Прекрасната Колекција Страст. Ако возбудувате за задоволствата од разубавувањето на вашиот дом, ќе најдете теписи од областа На Страста едноставно неодоливи. Овие фантастични цветови, зачудувачки апстракти и драматични геометриски дизајни спојуваат елементи на класични персиски мотиви со модерен сензибилитет. Ткаени од полипропиленски влакна на најсовремени моќни простории, оваа колекција на теписи со површина комбинира дебел, удобен куп со пристап за лесна нега. Напредните техники на предјадење создаваат возбудлив ефект на патина. Живејте пошарен живот Со Страст во вашиот дом! Рафали со сјајна боја создаваат хипнотизирачко движење во овој апстрактен килим од Колекцијата Страст. Длабоко пигментираните нијанси на светло сина, сива, црна и слонова коска се празник за очите, без разлика каде ќе изберете да го поставите вашиот килим. Прекрасно мек на допир во полипропилен со ниско одржување, овој умерено дебел килим е пријатна основа за модерен декор. Апстрактниот килим додава задебелена, модерна жалба. Машина-изработена од полипропилен со тивка текстура. Лесно за чистење и не пролева. Конструкција со низок профил за лесно поставување во вашата дневна соба, спална соба или трпезарија. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Засекогаш невестата Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато со дво-камен бајпас прстен со прстен за ангажман на плоча

Засекогаш невеста 1 / 2 Карат Т.В Дијамант 10kt Бело злато со двокамен бајпас прстен со чудо чинија...

DEN 3168.00

Трговска марка ликовна уметност Градина валц III платно уметност по пекара во боја бела мат, рамка за бреза

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 3.33