• Обновено
Џибути Национален Амблем Земја Симбол Нараквица Љубовен Додаток Извртена Кожа Плетење Јаже Нараквица

Џибути Национален Амблем Земја Симбол Нараквица Љубовен Додаток Извртена Кожа Плетење Јаже Нараквица

DEN 223.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот. Ширината е 2,5 См (0,9 инчи)Класификација : Нараквица, Плетење, Додатоккарактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран со две изопачени кожни јажиња-метален сребрен тон "бесконечност" знак и "Љубов"Привлечност-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Џибути Националниот Амблем Земја Симбол Нараквица Љубов Додаток Извртени Кожа Плетење Јаже Нараквица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Заштитен знак Ликовна Уметност Покрај Морето јас Нема Граница Платнена Уметност Од Алан Мајчрович

Уметник : Алан Мајчровичпредмет : Пејзаж : Крајбрежен Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија, о�

DEN 719.84