• Обновено
Г-Дин Кејт Дафне Тапациран Кревет Со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Кралица, Кадифе Од Слонова Коска

Г-Дин Кејт Дафне Тапациран Кревет Со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Кралица, Кадифе Од Слонова Коска

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Креветот На Г-Дин Кејт Дафне не се сфаќа премногу сериозно, но исто така не му пречи да биде во центарот на вниманието. Со својот богато нијансиран тапацир со мек допир, детална вертикална тафтувана глава со канали и метални ногарки со месинг, дафне ја поставува сцената за незаборавно искуство во дизајнот. Ги комбинира своите ултра-луксузни сензибилитети со спокоен профил на тенка линија што сигурно ќе го максимизира изгледот на секоја цврсто распоредена спална соба. Спијте во удобно блаженство знаејќи дека дафне е добро изградена со цврста дрвена рамка која има обезбеден систем за летви од свиткано дрво, метални странични шини и силни централни нозе. Понудена во голем број раскошни нијанси, Дафне ќе служи како сидро парче, доволно самоуверено за да ви овозможи уживање во оние самодоверливи страсни проекти кои целосно ќе ја трансформираат вашата соба од благ во модерен глам. Затоа, почнете да попрскувате дел од таа самовилска прашина! Не сте сигурни како да го дефинирате вашиот стил? Земете Го Г - Дин Кејт " Која Е Мојатаesетика?"Квиз! Г - дин кејт Дафне Тапациран Кревет со Глава И Модерна Рамка На Платформата, Кралица, кадифе од Слонова Коска во средината на векот модерниот дизајн исполнува гроздобер луксуз за да создаде луксузно парче спална соба. Дизајниран со цврсто тафтување на каналот на главата и месинг тон заострени метални нозе. Цврстата конструкција вклучува странични шини, летви од бентвуд и дополнителни централни нозе. Обезбедениот систем за летви ја отстранува потребата за дополнителна кутија пролет или основа. Бродови во една кутија. Потребно е брзо и лесно склопување. Достапно Во Целост, кралицата и кралот големина. Понудени во повеќе бои и завршетоци. 1-година ограничена гаранција. Исчистете го местото со влажна крпа. Не користете остри хемикалии или абразиви. Кралица : димензии На Производот : 86.5 "L x 66.5" W x 42.5 " H. ограничување На Тежината : 500 фунти. Нето тежина : 72,5 килограми. Димензии на испорака : 68 "L x 37"W x 5" H. Бруто тежина : 84 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Милениум сокол фолио телефон случај за iPhone Pro Ма За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок Отпорен Милениум Сокол

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 3.33

Алберта Кралот Големина Лист Во Собата, Конец Брои Ткаенина, 22 Длабок Џеб, Сатен Заврши Листови, Египетски Памук, Кул

Воведување на нашиот исклучителен Сет Од 4 Парчиња, прецизно изработен за да обезбеди неспоредлива удоб

DEN 1.33

Хеи_к женски Лесни Јакни Модни Жени Fall И Зима Јакна Со Еднобојно Копче Јакна Обичен Лабав Џемпер Од Руно

25"XXXL161844131cm / 51 Оваа Јакна Со Руно Наредени, Ве Загрева Во Fall И Зима.28"Рамо : 56.70"Рамо : 55cm / 21.Модни Жени Fall И З�

DEN 999.84

Кара Лејди Менс Обични Летни Спортски Џогери Фитнес Печатење Врвки Кратки Панталони Панталони Темно Сива Л

Машки Секојдневни Летни Спортски Џогери Фитнес Печатење Врвки Кратки Панталони можеме да гарантираме �

DEN 2.67

Урбана Керамичка Тркалезна Тегла За Прибор со Ајде Да Останеме и Да Готвиме Пишување И Заострен Основен Сјај Заврши Бело

Керамичка Тркалезна Тегла За Прибор со "Ајде Да Останеме и Да Готвиме" Пишување И Заострен Основен Сјај �

DEN 639.20