• Обновено
Женски Ново Копче Јака Мода Печатење Седум Ракави Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвови летни врвови за жени трендовски

Женски Ново Копче Јака Мода Печатење Седум Ракави Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвови летни врвови за жени трендовски

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женска Нова Јака Со Копчиња Моден Принт Седум Ракави Маица Со Ретро Печатење Тенок Врв Обичен Врвен Женски Нов Јака Со Копчиња Моден Принт седум Ракави Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Информации за производот : Модерната форма и шупливата заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Секојдневно се чувствувате меко и удобно, ќе ви се допадне.Ве молиме имајте предвид дека различни бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Сезона. Лето. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Стил на печатење. Лежерна должина. Редовнофит. Фитедебелина. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење добивате 1 женско top Size Bust Sleeve Shoulder Length S96cm/37.80"43cm/16.93"43cm/16.93"66cm/25.98"M102cm/40.16"44.5 cm/17.52"44cm/17.32"68cm/26.77"L108cm/42.52"46cm/18.11"45cm/17.72"70cm/27.56"XL114cm/44.88"47.5 cm/18.70"46cm/18.11"72cm/28.35"XXL120cm/47.24"49cm/19.29"47cm/18.50"74cm/29.13" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Џијугала Кошули За Жени Зимски Есенски Долг Ракав Тркалезен Врат Печатење Модни Секојдневни Врвови

Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големи�

DEN 243.04

Графичка Америка сè што сакам за Божиќ е мои кучиња персонализирани име за миленичиња и раса женска маица

Прославете ги вашите омилени крзнени пријатели оваа празнична сезона со совршена персонализирана маиц

DEN 367.84

Honeeladyy Лето Продажба Мачка Љубовници Маици За Жени Симпатична Смешно Маче И Мајка Графички За Миленичиња Сопственик Краток

✿Добредојдовте Во C0lt0ps Продавница✿ ❤Ви Посакувам пријатно шопинг искуство тука . [ + ] 10 C0lt0ps Се Обврзува

DEN 303.68

Тревко Ѕвездени Патеки Дискавери И Дискавери Започнува Малолетничка Маица Со 18 Кратки Ракави, Бела-Голема-7

Производите на тревко се обезбедени за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард...

DEN 1.67