• Обновено
Зебра Трофеј Стринг Л Попрскана Во

Зебра Трофеј Стринг Л Попрскана Во

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сложена лак стринг изградена од комерцијален материјал. Карактеристики незаслужени крајни јамки и плетенка центар служат.Карактеристики : Изработени Од комерцијален материјал;Незаслужени крајни јамки;плетенка центар кој служи Зебра Трофеј Жици : Изработени од комерцијален материјал. Незаслужени крајни јамки. Плетенка центар служат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата