• Обновено
Пејач Пластични Класа Бобини, Грофот

Пејач Пластични Класа Бобини, Грофот

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПЕЈАЧ-Пластична Класа 66 Бобини. За пејачките модели 66, 99, 101, 185, 192, 201, 247, 288, 327, 328, 329, 401, 403, 404, 413, 416, 418, 457, 476, 477, 478, 500, 717, 719, 814, 834, серија 6100, 6500 7100 и други машини за паѓање. Овој пакет содржи четири со димензии 6/16во од врвот до дното. Увезени. Пејач Пластична Класа 66 Бобини, 4 Брои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата