• Обновено
Каскада Гросгрин лента 7 8 20ид-Светло Виолетова

Каскада Гросгрин лента 7 8 20ид-Светло Виолетова

DEN 166.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Каскадна Бруто-Зрнеста лента 7/8 "20д-Лесна Виолетова Каскадна Гросгрин лента 7/8" 20д-Светло Виолетова Цврсто ткаена со традиционален жлебен изглед и текстура, оваа цврста лента од бруто зрно е погодна за секакви намени од завиткување и украсување до изработка. Финишот е мат, со многу малку сјај. Овој пакет содржи 20 јарди.875 инчен широк 100% полиестер лента. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Njspdjh Дворови Широк Божиќ Подарок Пакување Лента Сатен Печатени Лента Метал Флеш Ткаенина Лента Голем Број На Подароци Заврши

1 Волумен 5 јарди широк 0,9 См Божиќна лента За пакување подароци Гаранција На Производителот : Ние Се Обид

DEN 319.20