• Обновено
Kastar Battery and AC Wall Charger Replacement for Sony HDR-HC38, HDR-HC48, HDR-HC5, HDR-HC62, HDR-HC7, HDR-HC9, HDR-HC96, HDR-SR10, HDR-SR100, HDR-SR11, HDR-SR12, HDR-SR200, HDR-SR220

Kastar Battery and AC Wall Charger Replacement for Sony HDR-HC38, HDR-HC48, HDR-HC5, HDR-HC62, HDR-HC7, HDR-HC9, HDR-HC96, HDR-SR10,

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Compatible with Sony : NP-FH30 NP-FH40 NP-FH50 NP-FH70 NP-FH100 Cyber-shot DSC-HX1 DSC-HX100 HX100 V DSC-HX200 HX200 VAlpha DSLR-A230 DSLR-A290 DSLR-A330 DSLR-A380 DSLR-A390 DCR-DVD103 DVD105 DVD106 DVD108 DVD109 DCR-DVD110 DVD115 DVD150 DCR-DVD202 DVD203 DVD205 DCR-DVD304 DVD305 DVD306 DVD308 DVD310 DCR-DVD403 DVD404 DVD405 DVD406 DVD407 DVD408 DCR-DVD410 DCR-DVD450 DCR-DVD504 DVD505 DVD506 DVD508 DCR-DVD510 DCR-DVD602 DCR-DVD605 DCR-DVD608 DCR-DVD610 DCR-DVD650 DCR-DVD653 DCR-DVD703 DCR-DVD705 DCR-DVD708 DCR-DVD710 DCR-DVD755 DCR-DVD803 DCR-DVD805 DCR-DVD808 DCR-DVD810 DCR-DVD850 DCR-DVD905 DCR-DVD908 DCR-DVD910 DCR-DVD920 DCR-HC16 DCR-HC17 DCR-HC18 DCR-HC19 DCR-HC20 DCR-HC21 DCR-HC22 DCR-HC23 DCR-HC24 DCR-HC26 DCR-HC27 DCR-HC28 DCR-HC30 DCR-HC32 DCR-HC35 DCR-HC36 DCR-HC37 DCR-HC38 DCR-HC39 DCR-HC40 DCR-HC41 DCR-HC42 DCR-HC44 DCR-HC45 DCR-HC46 DCR-HC47 DCR-HC48 DCR-HC50 DCR-HC51 DCR-HC52 DCR-HC53 DCR-HC54 DCR-HC62 DCR-HC65 DCR-HC7 DCR-HC8 DCR-HC85 DCR-HC94 DCR-HC96 DCR-SR10 DCR-SR11 DCR-SR12 DCR-SR100 DCR-SR190 DCR-SR200 DCR-SR210 DCR-SR220 DCR-SR290 DCR-SR30 DCR-SR300 DCR-SR32 DCR-SR33 DCR-SR35 DCR-SR36 DCR-SR37 DCR-SR38 DCR-SR40 DCR-SR42 DCR-SR45 DCR-SR46 DCR-SR47 DCR-SR48 DCR-SR50 DCR-SR52 DCR-SR55 DCR-SR57 DCR-S60 DCR-SR62 DCR-SR65 DCR-SR77 DCR-SR8 DCR-SR80 DCR-SR82 DCR-SR85 DCR-SR87 DCR-SR90 DCR-SX30 DCR-SX31 DCR-SX40 DCR-SX41 DCR-SX50 DCR-SX60 HDR-CX100 HDR-CX105 HDR-CX106 HDR-CX11 HDR-CX12 HDR-CX500 HDR-CX505 HDR-CX520 HDR-CX6 HDR-CX7 HDR-HC28 HDR-HC3 HDR-HC38 HDR-HC48 HDR-HC5 HDR-HC62 HDR-HC7 HDR-HC9 HDR-HC96 HDR-SR10 HDR-SR100 HDR-SR11 HDR-SR12 HDR-SR200 HDR-SR220 HDR-SR30 HDR-SR300 HDR-SR40 HDR-SR42 HDR-SR45 HDR-SR47 HDR-SR5 HDR-SR50 HDR-SR56 HDR-SR60 HDR-SR62 HDR-SR67 HDR-SR7 HDR-SR70 HDR-SR8 HDR-SR80 HDR-SR82 HDR-SR87 HDR-SR90 HDR-TG1 HDR-TG3 HDR-TG5 HDR-TG7 HDR-UX10 HDR-UX19 HDR-UX20 HDR-UX3 HDR-UX5 HDR-UX7 HDR-UX9 HDR-XR100 HDR-XR105 HDR-XR106 HDR-XR200 HDR-XR500 HDR-XR520 SLT-A35 HXR-MC1 Battery Type : Lithium-Ion; Battery Voltage : 7.4 V; Battery Capacity : 1200m Ah. This AC wall charger with foldable flat pin for easy storage. The charger Input : AC 100~240 V 50~60 Hz; Output : DC 8.4 V 600m A. LED indicate : Red light for charging; Green light for standby or full-charge. Package Includes : 3-Pack Batteries + 1 AC charger (Car adapter/ European plug NOT included).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Замена За Бригс И Стратон 290442-0340 - Филтер За Мотор Пред-Чистач-Компатибилен Со Бригс И Стратон 272490-Тите Пред-Филтер

5Пакет Замена За Бригс Количина : 5 Заменува Бригс & Стратон 272490Тите ПредФилтер Заштитете го моторот од н�

DEN 143.84

Модни Жени Спортска Јога Трчање Бодибилдинг Подлога За Гради Долна Облека Резервоар Врвни Градници

Модни Жени Спортска Јога Трчање Бодибилдинг Подлога За Гради Долна Облека Врвни Градници ве Молиме про�

DEN 383.84

Бикини За Новороденчиња За Девојчиња Поставува Розово Жолто Реси Оглавник Врвот Диносаурус Цвет Дното Лента За Капење Костим

Новороденчиња Девојчиња 3 Парчиња Костим За Капење, Масивни Врвови Во Цврста Боја + Цртан Филм Диносауру

DEN 446.08

Магла Модификација На Светлината Магла Светло Пар 3.5 ВО LED Светла За Магла Со Кочан Универзална Замена Собрание За АВТОМОБИЛ

модификација на светлината за магла пар за магла 3,5 ВО ЛЕД Светла За Магла Со Универзално Склопување За �

DEN 415.68

Leesechin Женски Врвови Клиренс Тркалезни Копчиња За Вратот Геометриски Контраст Боја Долг Ракав Маица Врвот

Жените Мода Обичните Тркалезни Копчиња За Вратот Геометриски Контраст Боја Долги Ракави Маица Top Features :

DEN 2.00

NFL_Jerseys 01A Треј Ленс Џорџ Китл Прилагодено Фудбалски Дрес Дебо Самуел Ник Боса Фред Ворнер Брендон Ајук Кајл Јушчик Џими

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

DEN 6799.84

Inktastic Носам Виолетова За Мојата Сестра-Подарок За Свесност За Лупус Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Носам Виолетова боја за Мојата СестраЛупус Свесност Долги Ракави Ползавец Покажете ја вашата поддршка

DEN 2.00

Дуксер Со дуксери За Жени Туника Со Долги Ракави Секојдневни Врвови За Пуловер На Вратот V Со Џебови и Врвка За Влечење

УВН Дуксери Дуксер За Жени Долги Ракави Кошула Туника Обичен V Вратот Пуловер Врвови со Џебови и Врвка З�

DEN 2.33