• Обновено
Uxcell Таванот Светлина Плоча 90x18x Осветлување Тела Монтажа Држач За Домашна Канцеларија Лустерот Во Собата

Uxcell Таванот Светлина Плоча 90x18x Осветлување Тела Монтажа Држач За Домашна Канцеларија Лустерот Во Собата

DEN 864.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа таванска светлосна плоча може да се монтира на подот на таванот за да се обесат или држат лустерите, таванските светилки. Широко се користи за дома, канцеларија, книжарница или друго некаде.Изработени од галванизиран железен материјал, добра отпорност на ' рѓа, долг работен век.Прицврстувачите како завртка и навртка ќе помогнат цврсто да се поправи лустерот на ѕидот на таванот.Лесен за употреба, само зашрафете ја оваа таванска светлосна плоча во тркалезна таванска лесна основа.Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Uxcell Таванот Светлина Плоча 90x18x16mm Осветлување Тела Монтажа Држач За Домашна Канцеларија Лустерот 1 Во собата. Име На Производот : Таванот Светлина Плоча. Боја : Сребрена. Материјал : Галванизирано Железо. Големина На Завртката : М4*0,7, М10*1. Дебелина : 1,5 мм / 0,06". Големина на тркалезна Дупка : 10мм / 0,39". Вкупна Големина : 90х18х16мм / 3, 54х0, 71 "х0, 63"(Л*В*Ч). Содржина на пакетот : 1 x Таванска Светлосна Плоча (вклучени завртки, цевки за завртки, подлошки, жица, жичен прицврстувач).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Жените Длабоко V Печатење На Вратот Костими За Капење Крст Крстот Руцкани Стомак Контрола Костими За Капење Халтер Костим За

Должина на облека : Редовна Пригода : Дневно, базен, Морски Бои може да бидат малку различни во зависност

DEN 575.84