• Обновено
Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Цврсти Виолетови Модерни Килими, 3 ' Плоштад

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Цврсти Виолетови Модерни Килими, 3 ' Плоштад

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Килими Од Традиционална Област, 5'8'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 713.60

Акварел Птици Гранки Од Дрвја Стадо Зимски Домашен Декор Подна Подлога Површина Тепих Големина На Вратата

Нашиот уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил.Долготрајното пе�

DEN 3.00

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Југозападна Тиркизна Сина Земја Област Килими, 6'9'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1995.68