• Обновено
Женски Капри Лежерни Плус Големина Спортски Панталони Со Џебови Модни Кратки Панталони Со Цврста Боја МОРНАРИЦА ХХХЛ

Женски Капри Лежерни Плус Големина Спортски Панталони Со Џебови Модни Кратки Панталони Со Цврста Боја МОРНАРИЦА ХХХЛ

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с велика британија : 8 еу : 34 сад : 4 ПОЛОВИНАТА : 67СМ/26.38" ХИП : 95см/37.40" должина : 69см/27.17" . Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Половината : 71см/27.95 "Колк : 99см/38.98 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 Половината : 77см/30.31 "Колк : 105см/41.34 " Должина : 71см/27.95". Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 САД : 10 Половината : 83cm/32.68 "Хип : 111cm/43.70 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 САД : 12 Половината : 89cm/35.04 "Хип : 117cm/46.06 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 САД : 14 Половината : 95cm/37.40 "Колк : 123cm/48.43 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 САД : 16 Половината : 101cm/39.76 "Хип : 129cm/50.79 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 САД : 18 Половината : 107cm/42.13" Колк : 135cm/53.15" Должина : 76cm/29.92"Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони Карактеристики : Прилика : Дневно,Лежерна Дебелина : Стандарден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврсти ве Молиме споредете ги деталите големини СО ТВОЕ ПРЕД ВАС !!!Моден дизајн,,! Сезона : , Летен Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Цврсти Панталони Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 25x21x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : Полиестер, Спандекс. Карактеристики : Каприс,Атлетик,Империја Половината,Цврста Боја, Должина На Коленото. Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL, НАШАТА големина Е Азиска големина, ве молиме изберете 1-2 големини поголеми од вообичаеното при изборот на големина, благодарам. Прилики : Атлетските шорцеви се одлични за тенис ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Единечна Шминка Освежете Ја Четката За Сенки За Очи Почетници Една Пренослива Четка ЗА Убавина ШМИНКА Q1B3

100% сосема новикарактеристики : Убавина Ултра Мека Четка Коректор Шминка Четка Забелешка : Рачно мерење,

DEN 255.84

Лажни Корали Аквариум Декорација Симулација Подводни Растенија Риба Резервоар Декор Уредување Украс

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис Овој веш�

DEN 244.64

Каубојски Чизми Жени Западни Чизми Со Јазичиња За Влечење Дами Од Средно Теле Каубојски Модни Чизми Серпентина големина 7

Ве Молиме Прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.Нашите каубојка чизми се идеални за Сите

DEN 782.40

Дорман 576-Резервоар За Гориво За Специфични Модели на Мазда одговара избери: 1986-МАЗДА Б2000, 1987 - МАЗДА Б2200

Овој резервоар за гориво за замена е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и функцијата на

DEN 0.33

Доберман Винил Умре Намали Налепница прозорец Автомобил Лаптоп Налепница Миленичиња Љубов Куче Браник

Големина : 22см*13см / 8,6"*5,1"(на хартија)приближно Винил / Лесна Апликација / Долг Животен Вексите налепни

DEN 143.04

Тавоп Костим За Капење Еден За Жени Модни Жени Печати Една Летна Плажа Бикини Костим За Капење Црвена Големина 10

Без разлика дали барате совршен костим за капење за еден ден на плажа, забава во базен или одмор за одмор

DEN 3.00

Женски Фустани Секојдневен Лето Плус Големина Цврст Памук Лен Свртете Јака Лабава Кошула Фустан Жени

Карактеристика : Без разлика дали го носите во пролет или лето дури и со мало палто, ќе имате поинакво ви�

DEN 479.84