• Обновено
Холандски Овчар Божиќ Керамички Украс

Холандски Овчар Божиќ Керамички Украс

DEN 192.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Каролини Богатства BB8462 CO1 Холандски Овчар Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобојни Керамички Украс кој раса специфични холандски Овчар уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кимберли, Ален Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Здраво Сонце

Ален Кимберли претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 20х20 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

DEN 1519.84