• Обновено
Рајтс 117-794 - Еднократно Сатенско Ќебе Врзување, Грозје, 4,75-Двор

Рајтс 117-794 - Еднократно Сатенско Ќебе Врзување, Грозје, 4,75-Двор

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рајтс еднократно врзување на сатенско ќебе е изработено од 100-процентен полиестерски материјал во боја и доаѓа со сатенска завршница. Совршен за многу потреби за обложување од ќебиња до декор на домот и уреди за носење до играчки. Има ткаени рабови, така што врзувањето нема да се распадне и нема да го изгуби својот сјај. Машина за перење и сушење. Достапно во боја на грозје. Мери 4-3/4-должина на дворот со ширина од 2 инчи. Врзувањето на ќебето е изработено од 100-процентен полиестерски материјал во боја и доаѓа со сатенска завршница. Има ткаени рабови, така што врзувањето нема да се распадне и нема да го изгуби својот сјај. Совршен за многу потреби за обложување од ќебиња до декор на домот и уреди за носење до играчки. Достапно во боја на грозје. Мери 4-3/4-должина на дворот со ширина од 2 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност „Градинарската клупа во болницата Свети Полс“ платно уметност од Ван Гог

Уметник : Ван Гогсубјект : Пејзажапелатив : Модерен проток Тип на модерни производи : Галеријаобвиткано �

DEN 1071.84

Rohl италијански кујнски wallид монтиран за вртење на рака, преклопете го тенџерето во полирана никел со двојни исклучувања

Регионот Пиемонт во северозападна Италија седи во подножјето на алпските врвови кои граничат со Франци

DEN 2.33

Stuple Industries го благослови нашиот домашен честитка Акварел птици цветаат цвеќиња, 16, дизајн од Керол Робинсон

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 223.84