• Обновено
Биалети 1-Чаша Шпорет Еспресо Кафемат Тенџере

Биалети 1-Чаша Шпорет Еспресо Кафемат Тенџере

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Биалети Мока слави повеќе од 80 години класичен дизајн елеганција и технолошка едноставност. Од раните 1950-ти до денес, Биалети произведе над 200 милиони производители на кафе. Особено, Мока Експрес стана иконски и им овозможи на милиони потрошувачи да уживаат во одлично италијанско кафе. Мока произведува богато, автентично еспресо за само неколку минути. Алуминиумското тенџере се одликува Со карактеристична осумстрана форма Која му овозможува совршено да ја дифузира топлината за да ја подобри аромата на вашето кафе. Инструкции за чистење : измијте рачно со топла вода по секоја употреба. Исушете темелно со крпа. Не составувајте Го Производот повторно додека сите делови не се исушат целосно за да избегнете оксидација. Не користете сапун или детергент. Не користете во машина за миење садови. Не користете челична волна или други абразивни производи. Произведува 1 демитас (2 унца) чаши богато, кадифено еспресо за помалку од 5 минути. Изработени од висококвалитетен полиран алуминиум. Максимален Капацитет На Котелот : 2.0( fl oz), 60 ml.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Чај Калапи Керамички Контејнери За Складирање Храна Керамика Чај Канистер За Домашно Патување Бела Боја

Карактеристики : 1 Цврстиот херметички сад го зачувува најдобриот вкус на чајот со тоа што ги одржува св�

DEN 351.84

Tejiojio Дозвола Постдипломски Маици За Жени, Женски Гроздобер Сонце И Месечината Печатени Шема Повик Краток Ракав Блуза

симпатична и забава новина маици! Ќе уживате во него цел ден со овие слатки врвови Направете избор секој

DEN 287.36

Хтовила Детектор За Притисок Во Гумите Мотоцикл Монитор За Притисок Во Гумите Систем За Следење Тпмс Детектор Со Водоотпорни

Карактеристики : Лцд приказ на податоци во реално време, светла и јасна, лесна за прегледување Следење в

DEN 1380.64

Држач За Стапчиња За Јадење Со Двојна Мрежа Решетка За Стапчиња За Јадење Решетка Кафез За Стапчиња За Јадење

Опис Дали барате добра алатка за чување на лажицата, вилушката и стапчињата за јадење? Нашиот производ ќ

DEN 158.24

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Доџ Патување 2009-2010, КЛАСИЧНА Серија

3 D MAXpider DODGE ПАТУВАЊЕ 20092012 КЛАСИЧЕН ЦРН R1 (1 ДУПЧИЦА) 3d MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата зашт�

DEN 1407.84

Хоксмл Плус Големина Кардиган За Жени Обични Долги Ракави Отворени Предни Модни Еднобојни Лабави Јакни Зимски Топли Палта

Хоксмл Плус Големина Кардиган За Жени Обични Долги Ракави Отворени Предни Модни Лабави Јакни Со Цврста

DEN 639.84