• Обновено
Алуминиумски Тркала Раб За Линколн Навигатор 2014-Луг Зборуваше

Алуминиумски Тркала Раб За Линколн Навигатор 2014-Луг Зборуваше

DEN 1088.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јанте заменските тркала се дизајнирани да одговараат или да ги надминат фабричките спецификации, додека го одржуваат оригиналниот стил на вашето возило. Многу пати дел од цената НА ОЕМ; Фитмент : Одговара : Линколн Навигатор 2014-2016спецификација : Големина На Раб : 22 Инчи Големина : 22 "x 9.5" Шема На Завртки : 6 x 135mm Offset : 44mmspoke Брои : Вклучено 5center Капа? : Централно Капаче Продадено Одделно;CS-SKU : 367 : ALY10026 U77 NType : Нова Реплика Завршна Површина На Тркалото : Обработено Лице со Сребрени Џебови;Време На Ракување : 1 соодветно Капаче На Центарот Јанте : НИКОЈ; Гаранција : 30 Ден Се Враќа Прифатено. Бандажот Мора Да Се Врати Во Состојба Да Биде Примен. Сите Бандажи Што Биле Монтирани Или Имале Тегови На Тркалата Може Да Бидат Предмет На Делумно Враќање На Средствата Или Неможност Да Се Врати Предметот. Предлагаме Тестирање На Предметот На Возилото Пред Монтирање На Гума За Да Се Обезбеди Монтирање. Карактеристики и Придобивки : Јанте Направен За да се усогласат со стандардите за ое тркала и Изработен од материјали со врвен квалитет. Дизајниран е за користење на иновативни технологии за производство & Забелешка : ова купување не вклучува сензори ЗА ТПМС, навртки за навртки, стебла на вентили или капаци на тркала. Услуги На клиентите - Комуникацијата е клучна и ние веруваме во тоа. Контактирајте не денес и гарантираме 24 часовно време на одговор и нашите експерти за тркала можат да се справат со сите прашања што можеби ги имате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Санвиглор Женски Блузи Плус Големина Маица Преголеми Маици Широки Пуловер Празнична Туника Сончоглед 3XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Плус Големина Блузи, Женски Секојдневен Маиц

DEN 389.12

Inktastic Ја Сакам Мојата Бебиситерка Слатки Слонови Со Подарок За Месечината И Ѕвездите Бебе Момче Или Девојче Маица

Ова ја сакам Мојата Бебиситерка Бебе Маица има две слатки мали слонови, ѕвезди и месечината Inktastic Ја Сак�

DEN 3.00

Хаузенфлок, Алан Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Коњи во Облаците јас-БВ

Алан Хаузенфлок претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 32х23, насловено "Ко

DEN 0.67

Нерѓосувачки Челик Жлеб Жолта ип-позлатени Машки Машки Мат Четкани Заврши Свадба Бенд Прстен Големина 12.5

Заврши : Ширина На Четкана Лента : 6 ммматеријал : Примарно : Нерѓосувачки Челикобидлив : Нотебелина : >2 мм�

DEN 2.00