• Обновено
Fchengtais Жените Лен Панталони Палацо Широк Нога Панталони Врвка Повик Лабава Култура Панталони Еластична Половината Памук Плажа Панталони

Fchengtais Жените Лен Панталони Палацо Широк Нога Панталони Врвка Повик Лабава Култура Панталони Еластична Половината Памук

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Летни Памучни Ленени Панталони Обични Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Летна и Пролетна секојдневна Блуза.2.Материјал : Памучна Постелнина Изработена од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен,Далиј, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женски Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Памучен Ленен Стил : Лежерна Должина : Редовно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Панталони : Памучна Постелнина, лесна и мека,пријателска за кожата,дише за носење за пролет И Лето и Fall. Женски Дизајн На Панталони Од Памучна Линија-Стил На Секојдневни Панталони / Широк Еластичен Појас На Ногата / Висок Струк / Врвка За Влечење / Лабаво Вклопување / Класична Цврста Боја / Зелена, Сина, Црна, Розова, Сива, Каки / Црна / Големина С, М, Л, XL, 2 XL / Секојдневно / Мода / За Пролет, Лето, Fall. Карактеристики : висок струк, права широка нога,лабави дневни панталони со џебови,ленени панталони за плажа за жени прикриени, течни облечени панталони удобни и шик. Прилики : памучни ленени панталони совршени за секојдневниот живот, јога,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична пот,излегување, одмор или облека на плажа. Нега на облека - овие женски ленени панталони на плажа имаат природни брчки. Ве молиме измијте ја рачно или машина со ладна вода. Не ставајте во фен, или ќе се намали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пуавкоер Сонце Капа За Печатење Капа Прилагодлива Бејзбол Капа Мажи Уни Хоп Жени Леопард Бејзбол Капи Облека Чевли И Додатоци

Материјал : Полиестер И Пол : Уни Известување : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предм�

DEN 2.33

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Есенски Фантастични Дрвја Јас Модерен ѕиден часовник Во. Широко Внатре. Високо

Прекрасен додаток на секој дом или канцеларија, Овој Модерен кружен ѕиден часовник е направен на 100% цвр�

DEN 0.67

Женски Комбинезон Со Појас Директно Краток Костим За Играње Ракав Нога Клубска Облека Обични Модни Ромпери

Големина : С Биста : 100СМ / 39,4" Ракав : 29СМ / 11,4" Половината : 6990СМ / 27,235,4" Колк : 104СМ / 40,9" Должина : 148,5 см / 58,5" Го

DEN 111.84

Гледајте Алатка За Поправка На Раце, Лесна За Ракување Долгорочна Употреба Гледајте Рачен Притискач, Гледајте Раце За Часовник

Гледајте Алатка За Поправка На Раце, Лесна За Ракување Долгорочна Употреба Рачен Притискач На Часовниц�

DEN 447.84

Lhked Женски Резервоари Блузи Женски Елек За Печатење Обичен Резервоар Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвови

Женски Елек За Печатење Секојдневен Тенк Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвовкарактери�

DEN 271.84