• Обновено
Летни Фустани За Жени Мода Женски Летен Лежерен Метален Висечки Фустан Без Прерамки Со Печатен Врат

Летни Фустани За Жени Мода Женски Летен Лежерен Метален Висечки Фустан Без Прерамки Со Печатен Врат

DEN 463.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моден Женски Летен Лежерен Метален Фустан Без Прерамки Со Висечки Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Декорација На Плојестер : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Ниту Една Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 110,0~150,0 G (S-2 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува Големина На Фустан Од 1 ПАРЧИЊА Должина На Бистата М 95см/37,40" 86см/33,86 "Големина : М Биста : 95см/37,40" Должина : 86см/33,86 " ① Материјал Е Направен Од супер лесна сурова ткаенина. Мека и пријатна облека, дишете слободно. Кожата-допир, мек и удобен материјал, прави да се чувствувате добро. Questrates®линија, Краток Ракав, Вратот На Екипажот, Задната Клучалка ,лабаво вклопување, полите за нишање и плетен фустан со плисиран маица, едноставен и елегантен дизајн, овој секојдневен фустан за бебиња одличен за сите дами, девојки и жени. ①Прилика е Совршена За пролет,лето,на отворено, датум, клуб, плажа,одмор,датум и секојдневна работа;Носете како свечен фустан за забава, вечер итн; Совет За личен стил на купувач : спарете го овој фустан со мазги и ѓердани за слоеви за надградена секојдневна лесна облека!. ●Погоден За Поголемиот дел Од Телото ● нашиот опсег на големини ги задоволува потребите на жените од сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. ●Нега На облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура (ПС : покривате со нашата 100% целосна гаранција за враќање на парите).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

вожидаоке фустани за жени в-вратот краток ракав лента отворен назад печатење фустан плус големина фустан за жени

Женски Моден Обичен Ремен Со Кратки Ракави Со Краток Врат Отворен Грб секси Фустан за Печатење специфик

DEN 447.84

Жените Се Облекуваат Лето Секојдневен V Вратот Фустани Мода Шарени Дами Елегантен Проток Клуб Партија Фустан

Премиум Ткаенина Женски Фустан, Мека и еластична, лесна и дише ткаенина, нежна за допир и удобна за носењ

DEN 282.88

Скпблутн Летни Фустани Плус Големина Цврст Памук Лен Свртете Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни Фустани За Жени Зелена М

Скпблутн Летни Фустани 2023 Плус Големина Цврст Памучен Лен Одбијте Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни

DEN 1.00

Тавоп Мода Женско Лето Плус Големина Обичен Лабав Џеб Без Ракави Тркалезен Врат Секси Фустани Со Печатени Фустани

Воведување на нашиот неверојатен нов фустан кој сигурно ќе ги сврти главите и ќе направи да се чувствув�

DEN 3.00

Подплуг Летен Фустан За Жени, Женски Печатен Фустан Со Долг Ракав В-врат Со Поделен Раб Широк Кафтан Долг Фустан

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 2.67

Беивеи Жени Макси Фустани Надвор Рамо Топка Наметка Плисирана Партија Долг Фустан Обичен Дами Без Ракави Секси Темно Виолетова

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женствен Стил : Женски Вечерен Фустан, Секојдневни Фустани, Фустан За За�

DEN 527.68

Дами Елегантни Светки Искра Макси Фустан Исечок Без Ракави Високи Сплит Партиски Наметки Вечер Секси Долг Фустан

✪ ✪ ✪ Карактеристики ➤ ➤ ➤ висококвалитетна ткаенина, мека, истегнување И Удобно.Одговараат : Лесно с�

DEN 1.00

Обичен Фустан Со Туника За Нишање Летни Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Лелеави Фустани За Жени Фустан Со Плус Големина

Повод : Секојдневен, секојдневен живот, забава, враќање дома, вечерни активности, деловна канцеларија, л�

DEN 463.84

Дами Се Облекуваат V Вратот O Вратот Дами Облека Дома Носат Пролет Лето Овуе Патуваат Слатки Меки Женски Фустани Подароци На

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 135см / 53.15" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б

DEN 291.52

Фустани За Жени Летна Свадба Гостин Без Ракави Мода Бохо Прерамки В - Вратот Завој Партија Плажа Фустан

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во описот или табелата со големини на сликата, обрнете вни�

DEN 255.84