• Обновено
Ласко Преносни Тркалца Ладен Допир Електричен Инфрацрвен Кварцен Простор Грејач

Ласко Преносни Тркалца Ладен Допир Електричен Инфрацрвен Кварцен Простор Грејач

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Зголемете ја температурата во вашиот дом со Овој Инфрацрвен Кварцен Грејач Со Ладен Допир Ласко.Овој грејач има повеќе поставки, дигитален термостат, тајмер од 8 часа, заштитен челик го опкружува внатрешниот разменувач на топлина и останува ладен за touch.It е безбеден, безбеден и удобен за чување во секоја просторија од вашиот дом со прекинувач за безбедност над врвот, заштита од прегревање и вдлабнати тркалца за непречена подвижност од соба во соба.Овој Инфрацрвен Кварцен Грејач Со Ладен Допир Ласко е вашиот нов, топол помошник за шетање низ вашето скромно живеалиште со вас кога вашите коски ќе станат студени. Безбедна, безбедна удобност за вашиот дом. Повеќе поставки : висока топлина, ниска топлина, автоматски, зачувајте паметни. Дигитален термостат и 8 часовен тајмер. Заштитниот челик го опкружува внатрешниот разменувач на топлина. Надворешноста останува ладна на допир. Совет над безбедносниот прекинувач. Автоматска заштита од прегревање. Зачувај паметна технологија. Мултифункционален далечински управувач. Вдлабнати тркалца за непречена подвижност. Лесен вакуумски филтер за висока ефикасност. Целосно собрани. Е. т. Л. наведени. Димензии : 16,75 х 12,75 х 16,75 инчи. Количина : 4. Гаранција на производителот : 3-годишна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3д Лед Аниме Напаѓање Гиганти Ноќно Светло, Леви·Акерман Ноќни Светла За Детска Соба, божиќ ноќта на Вештерките декор

Креативни 3Д визуелни ефекти : абс пластична основа и 4мм акрилна плоча можат да обезбедат неверојатни 3Д

DEN 223.84

Случај за iPhone Pro, Pu Кожа Паричник Флип Капак [ Картичка Слотови & Пари Џеб] [Магнетни Затворање] [Стенд Kickstand] Фолио

компатибилност : стп синтетичка кожа паричник случај компатибилен со i Phone 15 Про Функција на паричникот :

DEN 1.33