• Обновено
Женски Врвовиops И Зима Ланец Со Долги Ракави Печатени Копчиња Украсена Маица Модна Облека

Женски Врвовиops И Зима Ланец Со Долги Ракави Печатени Копчиња Украсена Маица Модна Облека

DEN 367.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : S Биста : 109cm/42.91" Рамо До Ракав : 66cm/25.98" Должина : 61cm/24.02" Големина : M Биста : 114cm/44.88" Рамо До Ракав : 67cm/26.38" Должина : 62cm/24.41" Големина : L Биста : 119cm/46.85" Рамо До Ракав : 68см/26.77" должина : 63см/24.80" големина : xl биста : 124см/48.82" рамо до ракав : 69см/27.17" должина : 64см/25.20" големина : xxl биста : 129см/50.79" рамо до ракав : 70см/27.56" должина : 65см/25.59" жени есенски И Зимски ланец со долги ракави копчиња За печатење На вратот Украсена Маица карактеристики : + внимание : предложете да носите спортски градник или обвивка за градите внатре бидејќи овој врв Е Без Ракави. Ако изберете бела ткаенина или цветна бела ткаенина, не заборавајте да носите долна облека во светла боја внатре за да избегнете да бидете видени.Нега на облека : препорачано Миење Раце, машина за перење со слични бои; не избелувајте, закачувајте или исушете ги парови со плус големина со фармерки, Хеланки Во Лето, Пролет Иall Прилика : за секојдневно носење, активност на отворено, состаноци и забави.. секоја пригода е Во Пролет, Лето и Fall.Печатена Шема : Печатената шема е посебен дизајн за нашата блуза која е и привлечна. Преку носење, можете да се чувствувате удобно и пријатно.Материјал : Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 208gpackage големина : 28x26x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Стилски И Класичен Изглед. Релаксирање за уживање во забавен Ден. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. убаво е да се комбинираат со фармерки, панталони и шорцеви. Прилика : ова е одлично за секојдневно носење, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Носете го со потпетици, слатки сандали, а удобните патики одат добро изгледа како опуштено вклопување и слободно време. женски врвови. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Модни Дами Лето Обична Плажа Ретро Лабава Круг Вратот Кратки Ракави Етнички Печати Маица Блузи, Темно Зелена, Л, 95% Полиестер,

женска јакна; женски јакни; женски јакни; зимски палта; скијачки јакни за жени; Информации за производот

DEN 318.40

Фесфес Жените Плисирани Лабава Маица Цветни Печатени V Вратот Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица На Продажба

Жени Мода V Вратот Цветни Печатени Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица карактеристики : Материјал

DEN 287.84

Женски Летен Краток Ракав Женски Краток Ракав Работници За Нега На Џеб На Вратот Маица Блузи Клиренс

Жени Плус Големина Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Памучни Ленени Гроздобер Врво�

DEN 331.04

Апепал Женски Симпатична Графички Маици Екипажот Краток Ракав Повик Гест Печатење Маица Блузи Црна 2XL

Сезона : Лето, Aut Пол : Жени Повод : Секојдневен, Забава, Плажа Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење..

DEN 319.84

Маици Со долги Ракави За Жени Печатени Лабави Маици Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксери Дуксери

Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изр�

DEN 1.67