• Обновено
Dreamline Unidoor-во. В во. Д во. Ч Без Рамка Туш Кабина Со Шарки Во Сатенска Црна Боја

Dreamline Unidoor-во. В во. Д во. Ч Без Рамка Туш Кабина Со Шарки Во Сатенска Црна Боја

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Dreamline Unidoor-X е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнувајќи ги архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Унидор-Х прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи прекрасен изглед. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Unidoor-X е дел од dreamline unidoor колекција, повеќето разноврсна линија на туш врати и куќишта на пазарот. Големина на моделот : 48 3/8 во. В х 30 во. Д х 72 во. Ж; Прошетка-во отворање : 23 во.; Конфигурација : 24 во. Панел со шарки со Врата За Туширање и Панел За Враќање. Шарки и Вградени панели прикачени на ѕидот за 1 инчи. анодизиран Алуминиумски У-канал; Комерцијален Л - Бар за стабилност и непречен изглед. У-каналите овозможуваат прилагодување до 1/2 инчи. за ширина или надвор од водоводот на страната На Панелот За Враќање и 1/4 внатре. за надвор од водоводот на страната на панелот со Шарки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Кафена сина III платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 565.92

Среќата е целосен стомак куче смешно цртано милениче дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност

Среќата е целосен стомак куче Смешно цртан филм за миленичиња дизајн сива фарма куќа рустикална врамен�

DEN 671.84

Пребројување на конецот везени микрофибер длабоки џебни чаршафи и перници поставени од впечатоци, крал

Постигнете мирен сон со сет на извезени листови на Нојуега Изработен од 100% микрофибер, овој сет е издржл

DEN 684.80

Транспарентни Налепници За Налепници На Нешто Злобно На Овој Начин Доаѓаат Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 143.04