• Обновено
Жените Повик V Вратот Туника Блузи Кошули Блуза

Жените Повик V Вратот Туника Блузи Кошули Блуза

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина Информации : . Искрено препорачуваме да ги знаете вашите мерења. И погледнете ја табелата со големини на фотографиите од статијата за да ја изберете големината пред да нарачате. Карактеристики На Облеката : . 1) Кратките ракави малку испуштени раменици и v-вратот ги прават кошулите пообични. 2) ред копчиња во средината на облеката се зголемува интересно, што го прави различно од некои обични Маици, живи и плејфу. 3) Изработен од многу удобен и мек материјал дише и е пријателски за кожата. 4) В-вратот, секогаш класичен и безвременски. Неговиот моќен ефект на ретуширање на лицето може дури и да ви заштеди време на шминка. Љубезно Забележува : . 1.Вистинската боја на здолништето може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Ви благодариме за разбирањето. 2.Ве молиме дозволете отстапување на должината од 1-2 см поради рачно мерење. 3.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Уживајте во вашиот шопинг. 4.Нега на облека : машинско перење, но се препорачува рачно миење во ладна вода, не мијте со друга темна облека при перење во машина, за да спречите боење, не белете, закачете се да се исуши. Женски Кошула Блуза Карактеристики : Секси v-деколте, копчето нагоре, Краток ракав. Класични кошули, основни обични женски кошули. Дизајн : трендовскиот дизајн На Вратот Ве прави да изгледате тенок и способен, едноставен и дарежлив без да ја изгубите зрелоста и сексапилноста што треба да ги имате. Удобно Носење : лесна, опуштена, издржлива и дише, женска секојдневна модерна кошула со копчиња е одлична за секојдневно или канцелариско носењеда работи деловна забава во пролет лето иumn. Погоден За Сите Прилики : Женска Блуза Кошула Со Краток Ракав V Вратот е совршена опција за активности на отворено и во затворен простор. Кошулите со копчиња се погодни за секојдневен изглед, дом, одмор, патување, одмор, клуб, забава, канцеларија, датум, училиште, улица, плажа и така натаму. Сите-Одговараат На Сите Стилови : женските секојдневни кошули лесно се совпаѓаат со какви било панталони, фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед во летна пролет, носете го на различни начини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

мажи мода лабава ревер патент 3д дигитално печатење врвна маица со долги ракави маица топ машки големи и високи кошули вратови

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно и партија Стил : Мода и слободно време Материјал : Поли�

DEN 3.00

Свети Патрикс Ден Култура Врвот Свети Патрикс Ден Подарок За Жени Под Долари Свети Патрикс Ден Гноми Кошули За Жени Блузи За

Попродажба За Оваа Облека : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве м�

DEN 107.20

Краток Ракав Разбушавен V Вратот Блуза Капчиња Чипка Трим Еластична Половината Пеплум Вратоврска Назад За Секојдневна Работа

Краток Ракав Разбушавен V Вратот Блуза Капчиња Чипка Трим Еластична Половината Пеплум Вратоврска Назад

DEN 287.84

Skpblutn Женски Летни Врвови Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабава Маичка Туника Блуза Блузи За Жени Црна М

Skpblutn Женски Летни Врвови Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабава Маичка Туника Блуза Блузи За Же

DEN 3.00

машки летен елек велигденски празник печатење со целосен принт со големи димензии лабав лежерен елек врв без ракави

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Мода и слободно време Материјал : Полиестер...

DEN 1.33

Оалиро Обичните Врвови За Жени Модни Жени Печатат Долги Ракави Чипка Крпеница Копче В - Вратот Кошула Блузи

Модните Жени Печатат Долги Ракави Чипка Крпеница Копче VВратот Кошула Блузи Карактеристики : 1.Карактер�

DEN 143.84

Женска Мода Обична Работна Кошула Со Ракави Со В-Врат Цврста Туника За Превиткување Шифон Врвна Канцеларија Носете Блузи

Женска Мода Секојдневен V Вратот 3 / 4 Ракав Работна Кошула Солидна Шифон Пати Туника Врвна Канцеларија Н

DEN 3.00

Ноила Мажи Поло Маица Ревер Маици За Вратот Маици Со Долги Ракави Тенок Фит Маица Геометриски Печатење Блуза Стил О С

Опис : Пол : Мажи Маж, Господин, Маж, Момче : Секојдневен Врв Со Долги Ракави, Класична Поло Кошула, Маици З�

DEN 431.36

Женски Врвови Класични Лабави Ленти Мода О Печатење На Кратки Ракави На Вратот Женски Летни Врвови Црвени 2XL

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

DEN 2.67

Awdenio Плус Големина Женски Летни Врвови Клиренс Женски Летни Обични Врвови V-Вратот Скриј Стомак Кратки Ракави Маици Туника

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 2.33

Женски Костими За Дуксери Фестивалски Тимови Плус Големина Кружен Врат Цврста Блуза Без Ракави + Лабави Памучни Ленени Џебни

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола

DEN 288.00

Луксплум Машка Кошула Топ Блуза Со Долги Ракави Копче Нагоре Летни Кошули Гроздобер Маички Празнични Врвови Зелена Л

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Кошула Со Копчиња, Блузи Со Долги Ракави, Блуза Со Долги Ракави, Машки Бен�

DEN 174.08