• Обновено
Ултразвучен Репелер За Штетници-Отвратителен Од Штетници За Комарци, Глувци, Лебарки, Мравки, Пајаци, Инсекти Електронски Приклучок Во Домот, Канцеларија, Хотел, Га

Ултразвучен Репелер За Штетници-Отвратителен Од Штетници За Комарци, Глувци, Лебарки, Мравки, Пајаци, Инсекти Електронски Приклучок

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

●Лесен за употреба : само приклучете го репелерот за инсекти во штекер (20-80 см од земјата).Опис на производот материјал : ABSProduct модел : 911rated моќност : 5wsocket спецификација : Американски стандардиза : 81.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Врвови Врвови Со Долги Ракави За Жени Есенски Блузи Вратот На Екипажот Обични Врвови Со Пруги Светло Сина 4XL

Кошули Со долги Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основ�

DEN 0.67

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Круша, небесно-сина топаз октагон, октагон, аметист Стерлинг сребрен дво-камен прстен

Доставете смело со овој шарен миабела круша исечена небосина топаз октагон, розов аметист со два камен �

DEN 2.00