• Обновено
Женски Врвови Жени Плус Големина Градиент Маици Со Кратки Ракави Со Врат Пуловер Со Копчиња Врвови На Резервоарот Виолетова ХХЛ

Женски Врвови Жени Плус Големина Градиент Маици Со Кратки Ракави Со Врат Пуловер Со Копчиња Врвови На Резервоарот Виолетова

DEN 201.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жените Плус Големина Градиент V-Вратот Shortsleve Маици Копче Пуловер Резервоарот Блузи . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Виолетова,Зелена,Црна Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXLS Должина На Ракавот : Краток Ракав Деколте : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 КОМПЈУТЕР женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие обични блузи за жени со класично V деколте, нормални кратки ракави, висококвалитетен материјал. Секојдневно фитинг и разноврсна, вие сте во можност да го напикате со фармерки, изгледа одлично со речиси ништо. Овие едноставни, но привлечни слатки женски врвови за ѕвончиња можат да бидат стилизирани со фармерки или слаби, и погодни за секојдневно носење,секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица. лелеави блузи за жени облечени лежерноизразени со v деколте и издувани кратки ракави,лабаво вклопување,дизајн со цврста боја. овие блузи и блузи за жени прават да изгледате поинтелектуално и поелегантно. Совршен за секојдневно носење, Одмор, Работа, Шопинг, Дом, Училиште, Забава, Излегување и секојдневна облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Mllieroo Bamboo Multi-уреди за полнење станица Док и Организатор за 7-порта паметни телефони и таблети со кабелски клипови и

Мрази ја нередот на заплетканите кабли на вашата работна површина или бројачот? Секогаш го барате овој �

DEN 591.84