• Обновено
Перница За седишта, Инспирирана Од Пролетното Лето, Канцелариска Перница Во Класичен Гроздобер Стил Со Подлога Што Не Се Лизга

Перница За седишта, Инспирирана Од Пролетното Лето, Канцелариска Перница Во Класичен Гроздобер Стил Со Подлога Што Не Се Лизга

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ткаена Перница За Седишта одatан, Инспирирана Од Пролет/Лето, Канцелариска Перница Во Класичен Гроздобер Стил Со Нелизгачка Подлога Карактеристика : Материјал : Памучна Боја : Армиска Зелена,Жолта,големина На Кафе : 45х45х2см/17, 71х17, 71х0, 79инпакување големина : 23х23х4, 5см/9, 05х9, 05х1, 77инет тежина : 220гр /0,48 lbgros Тежина : 220g /0,48 Lb Опис : Удобно и Удобно : Подебелите Сунѓери Можат да Го Заробат Вашето Дно во сунѓер, Создавајќи Премногу Топлина и Правејќи да се Чувствувате Непријатно. Ова перниче спречува пепелта да влезе во пената, а додавањето две врски го олеснува чистењето. Вистинската големина : 16х16 инчи одговара на повеќето столови и може да се користи за мебел како што се столови и столици во спалната соба и рестораните. Овие перничиња за столици лесно се перат и може да се мијат во машина во ладна вода (ве молиме запомнете : не пеглајте и не сушете се). Сакаме да седите на перничињата на столот и да ви обезбедиме удобно искуство. Материјал-Изработен од памук и облога од пена. Стилски стил со мека текстура и светли бои. Карактеристики-Има ремени од 16 инчи и подлога што не се лизга, така што останува безбедно на столот. Разноврсна - може да се користи на кујнски седишта, столови за лулка и пластични столови. Може да се користи и во затворени простории и на отворено. Издржлив и долготраен-создава дополнителна поддршка со својата супер силна конструкција. Можете да го користите долго време.  Содржина на пакетот : Перница за Седишта со Перниче за седишта 1x, Инспирирана Од Пролет/Лето, Канцелариска Перница Во Класичен Гроздобер Стил со Подлога Што не се Лизга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Грианлоок Дами Долна Облека Чипка Бејбидол Длабоко Против Боди Без Грб Една Жена Теди Без Меѓуножје Мини Цветни Бели

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Долна Облека За Жени, Чипка Боди, Едно Парче Бебешка Кукла, �

DEN 255.68

Јсезмл 3м Бебе Девојки Краток Сет Сладок Цвет Лак Лак Резервоар Возбуда Елек Фустан+Краток+Лента За Глава Мало Девојче Облека

"ден облека дете девојка деца крава печатење бебе девојка девојки симпатична бебе работи бебе бебе 22 ин�

DEN 175.84

Мотор Неактивен Вентил За Контрола НА Воздухот CX-Одговара изберете: 2002 - ФОРД МУСТАНГОТ, 2002 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР

Вентилот за Контрола на Воздухот во Мирување на мотоциклите е дизајниран и тестиран за да ги исполни сп�

DEN 831.20

Dodge Патка Натопи Нурне Dodge Регистарска Табличка Алуминиум Noverlty Регистарска Табличка Покрие Декоративни Автомобил Пред

Дали Сте Уморни Од Здодевни Возачки Патувања? Дали Сакате Да Додадете Уникатна Боја на Вашиот Автомобил

DEN 1.67

Туск Влијание Целосно Предно Задно Тркало Пакет 1. 2. Црн Раб Сребрен Зборуваше Портокалов Центар ЗА КТМ XC-F Kailub Расел Издание

Специјални Белешки : Белешки За Комплет Ставка : Удар На Туск Целосно Тркало Заден 19 х 2.15 Црн Раб / Сребре

DEN 1695.84

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung 5G, Роза Скелет Рака Печатење, Лесен, Флексибилни, САД

Talkingcase®Е Тенок Телефон Случај Со Роза Скелет Рака Дизајн, Црнобело Јасно Цвет.Специјално Дизајниран За :

DEN 159.84

Павилјон DV6324US Возачи Обновување Врати Ресурси Комунални Услуги Софтвер Со Автоматски Еден Клик Инсталерот Без Надзор За

HP Павилјон DV6324 Возачи Обнова Обновување Ресурси Комунални Услуги Софтвер Со Автоматски Еден Клик Инста

DEN 13599.84