• Обновено
Единечен Инјектор со високи Перформанси 30 фунти Инјектор за Гориво за 2015 Година-Поларис Спортист Инјектор За Гориво - Делови За Изведба НА ТЛФ

Единечен Инјектор со високи Перформанси 30 фунти Инјектор за Гориво за 2015 Година-Поларис Спортист Инјектор За Гориво - Делови

DEN 8624.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секој инјектор е исто така тестиран под притисок за протекување, а ние вклучуваме документација за тестирање со секој инјектор за да можете сами да ги видите резултатите од тестот. 100% Гаранција За Задоволство! Детали за производот : Стапка На Проток од 30 килограми, Инјектор за Гориво Со Високи Перформанси, Повторно Произведен од Вистински Јадра на Бош. Сите наши инјектори се преработени Во Елдорадо, Илиноис, од обвивки ЗА инјектори СО врвен квалитет оем. ЗАБЕЛЕШКА : кога инсталирате нови инјектори за гориво со високи перформанси во вашето возило, можеби ќе треба да го ажурирате ПОДЕСУВАЊЕТО НА ЕКУ и/или да ги надградите другите компоненти на системот за гориво. Нашите инјектори за гориво се посебни затоа што се преработени користејќи само внатрешни компоненти за движење од нерѓосувачки челик или титаниум, интегрираниот филтер на секој инјектор се заменува со премиум месинг филтер 20im, а сите о-прстени се заменуваат со гумени прстени Од Витон -, нитрил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рабови За Градина Водоотпорен Јасен Поли Церада Анти-Замрзнување Ветроупорна Заштита На Растенијата

Карактеристики : *со Громови : Тешка церада, има засилени рабови, агли и дупки против ' рѓа на секој агол и

DEN 0.67

Скапоцен Камен Крал 18к Жолта Позлатена Сребрена Нараквица За Жени + Продолжувач Шаховска Табла Гранат Моисанит

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3.00