• Обновено
Анкор Прекинувач 20а Пол Wht 552820

Анкор Прекинувач 20а Пол Wht 552820

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајниран за апликации кои бараат поголема јачина на струја и способност за ракување со напон во компактен дизајн. Заштитува жици мотори генератори батерии итн. во суровата морска средина. Одговара на заеднички панел исечоци. УЛ 489А УЛ 1077 Признати ВДЕ Сертифициран СЕ Означени ТВУ Сертифициран. Големина 2 "H x 1.84" D x 1.48 " W. MFG# 552820 UPC# 091887973396 Acc Прекинувач Со Магнетен Двоен ПОЛ AC Со БЕЛ Прекинувач : Дизајниран За апликации кои бараат поголема јачина на струја и способност за ракување со напон во компактен дизајн. Ги штити жиците, моторите, генераторите, батериите и многу повеќе во суровата морска средина. Одговара на заеднички панел исечоци. УЛ 489А, УЛ 1077 признати, ВДЕ сертифицирани, СЕ означени, ТВУ сертифицирани. Големина : 1,84"Л х 1,48"В х 2" Х. Боја : бело вклучување. Прекинувачот ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА е отпорен на вода и отпорен на пламен. Достапни опции засилувач : 20 засилувач, 30 засилувач и 50 засилувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4.85 кт овално намалување розова симулиран дијамант 18к розово злато годишнина ангажман прстен големина 4

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 5967.68

Летни Фустани За Женска Женска Кошула Фустан Краток Мини Фустан Ракав Печатење Боја Крпеница Кошула Макси Фустани За Жени

Женски Кошула Фустан Краток Мини Фустан 3 / 4 Ракав Печатење Боја Крпеница Shirt Features : 1.It изработен е од вис�

DEN 1.67

НОЌТА НА вештерките ПРЕДВОДЕНА Од Тиква Светилка Ноќта На Вештерките Декоративна Свеќа Светилка Портокалова Црна

Описr r Оваа ставка е комплет од 12 парчиња светилка за свеќи Од тиква За Ноќта на Вештерките, изработена о

DEN 0.33

Тод Арт Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Лак Леле Мопс

Тод Арт 12х12 Златно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Лак Леле �

DEN 1.00