• Обновено
Десктоп Козметичко Складирање Бо кармин отпорен На Прашина Бо Фиока Тип Бо

Десктоп Козметичко Складирање Бо кармин отпорен На Прашина Бо Фиока Тип Бо

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис. Дали сте вознемирени со секогаш постои во вашиот десктоп? Сеуште не си . најдете совршено решение за организирање на вашата козметика или накит? Немој . грижете се, нашата десктоп кутија за складирање е одличен организатор за вас, Едноставен, но практичен дизајн ќе ви даде прекрасно искуство за користење. Карактеристики. - Боја : бела. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло. - Големина : 17, 70Х12, 50Х9, 60см/6, 96Х4, 91Х3, 77ин. - Изработен со висококвалитетен материјал со фина изработка, едноставен и елегантен. - Совршен за чување и прикажување на вашите четки за шминка, крем, накит или повеќе и чувајте ги вашите работи. добро организирана. - Повеќенаменски, не само што може да се користи како козметичка кутија, туку и кутија за складирање за други работи. - Совршен подарок за вашите пријатели и семејства, компактен и лесен, лесен за движење. - Направете ја вашата работна површина да стане поуредна и чиста, едноставна и уникатна. Изработен со висококвалитетен материјал со фина изработка, едноставен и елегантен. Совршен за чување и прикажување на четки за шминка, крем, накит или повеќе и одржувајте ги вашите работи добро организирани. Повеќенаменски, не само што може да се користи како козметичка кутија, туку и кутија за складирање за други работи. Совршен подарок за вашите пријатели и семејства, компактен и лесен, лесен за движење. Направете ја вашата работна површина да стане поуредна и чиста, едноставна и уникатна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кутија За Складирање Лепак За Трепки, Лепило За Лепило За Трепки Тегла Со Негативен Притисок Продолжување На Трепките Лепак

Кутија За Складирање Лепак за трепки, Лепило За Лепило За Трепки Тегла Со Негативен Притисок Продолжува

DEN 191.84

Организатор На Суета За шминка Јасна Козметичка Корпа за Складирање x x x X Организатор На Фрижидер За Замрзнувач транспарентен

Организатор На Суета За шминка Јасна Козметичка Корпа за Складирање 26, 5cmx16cmx7, 5cm / 10, 43inchx6, 30nch2, 95nch Организ

DEN 239.84

Шминка-Организатор Голем Држач За Шминка Ноктите-Лак Организатор Бања Складирање Бо Пластика Зелена

Шминкаорганизатор Голем Држач За Шминка Организатор За НоктиПолски Организатор Кутија За Складирање Б

DEN 207.84

Држачи За Четки За Шминка Организатор За Шминка Држач За Канцелариски Материјал Маса Кутија За Организирање

Опис Овој мултифункционален држач за четки за шминка е произведен од врвен материјал, може да се корист�

DEN 3.33

Практична Кутија За Декорација На Нокти, Контејнер За Мушка, За Чување Украси За Уметност На Ноктите Класифицирано Складирање

Практична Кутија За Декорација На Ноктите, Контејнер За Монистра, За Чување Украси За Уметност На Нокти�

DEN 2.33

Чисто Стакло Организатор За Козметичко Складирање За Козметика, Накит, Држач За Додатоци За Коса Организатор На Маса

Опис : Организатор На Шминка, целиот накит и козметика во место.Зазема малку простор на вашата маса за су

DEN 239.84