• Обновено
Женски Костуми на гилигилисо Полиестерска Долна Облека Јакна Пролетна И Есенска Еднобојна Долга Ракав Копче Ревер Тенка Мала

Женски Костуми на гилигилисо Полиестерска Долна Облека Јакна Пролетна И Есенска Еднобојна Долга Ракав Копче Ревер Тенка

DEN 847.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женска Пролетна И Есенска Еднобојна Ревер Со Долги Ракави Тенок Костум Мала Јакна Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни Врвови, Долги Ракави, Врвови Со Цврста Боја, Секојдневни Врвови, Трендовски Дизајни.Изработени од, издржливи и погодни за вашето секојдневно носењепригода : Одмор, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Одмор Дома итн. Погоден за сите сезони.Употреба : Совпаѓајте со сите панталони, направете да изгледате чисто И привлечно Меката ткаенина што дише обезбедува супериорна удобност и издржливост. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Долги Ракави како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 женска палто Големина на етикетата Sizeusukeubustshoustsleevexlx-Голем101440100cm/39.37"39cm/15,35"58см/22,83"62см/24,41"Големина : Xllabel Големина : X-Largeus : 10uk : 14eu : 40буста : 100см/39,37"рамо : 39см/15,35"Должина : 58см/22,83"Ракав : 62см/24,41" женски костуми Гилигилисо 100% Полиестерска Долна Облека Јакна Пролет И Aut Еднобојна Долга Ракав Копче Ревер Тенки Мали. Исклучителен Квалитет-Секоја јакна од ветробран е изработена од квалитетен материјал, што додава силна издржливост на ткаенината. Редовните и пристојни шевови пренесуваат изработка на високо ниво на внимателен начин. Овој женски капут ви носи мода и удобност, разликувајќи ве од другите меки зимски јакни. Останете Топли И Заштитени-Изберете од нашите палта за жените да одговараат на различни временски услови. Соодветната дебела опција е совршена за пролет, fall и рана зима. Носете Го Насекаде - нашата класична јакна за дизајн е погодна за деловни слободни денови, работа, состаноци со вашата убава сопруга или девојка, викенд активности на отворено, задачи, училиште итн. Овој безвременски капут е задолжителен за жените, осигурувајќи дека никогаш нема да излезете од мода. Следете Ја Модата-уникатниот врат совршено го толкува класичниот стил на палто. Кога ќе ја облечете оваа мека јакна за удобност, тоа ќе ви даде остар и модерен изглед. Особено погоден за високи и тенки фигури. Модната шема додава допир на модерност во целокупната форма. Изберете ја вистинската големина! Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Котони Отворен Фронт Жени Обичните Блејзери Работат Канцелариски Јакни Копче Со Долги Ракави Кардиган Грин, С

Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс Мека ткаенина Оваа јакна доаѓа со целосна постава Мека И Удобна За Но�

DEN 3.00

Женски блузи Женски Модерен Кружен Врат Со Долги Ракави Цветно Печатена Кардиганска Јакнатренди костуми за жени

83"Size : M: 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm / 39.23"Size : L: 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 104cm / 40.24"Sleeve : 66cm / 25.38"Length : 65cm / 25.52"Sleeve : 63cm / 24.02"Length : 59cm / 23...

DEN 237.44

Глонме Блејзер Со Долги Ракави За Жени Елегантна Работа Кардиган Јакна Тенок Фит Отворена Предна Надворешна Облека Црна С

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

DEN 319.20

адвиикд Блејзер Дами Дебел Модерен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Долг Волнен Капут плус Мода За Женски Јакна Палто

Дами Дебел Модерен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Долг Волнен Капут плус Мода За Женидизајн може да ве нап�

DEN 1.00

Беивеи Женски Деловни Јакни Ревер Кардиган Јакна Со Долг Ракав Блејзер Лабави Блејзери Дами Со Еднобојна Секојдневна Црна М

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Отворена Предна Блејзер Јакна, Кардиган Ја�

DEN 319.20

Блејзер Јакни За Жени Женски Елек Палто Обични Блејзери Отворени Предни Работни Канцелариски Јакни Без Ракави Блејзери

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

DEN 319.20

капут за жени Жени Мода Цврста Боја Џеб Со Долги Ракави Надворешна Облека Широк Кардиган Палто Женски Блејзери Костум Јакни

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.33

Ајомет Блејзери За Жени Бизнис Секојдневен Ракав Отворен Преден Засечен Јака Костум Кардиган Канцеларија Дами Јакна Дневно

Блејзери За Жени Бизнис Секојдневен Ракав Отворен Преден Засечен Јака Костум Кардиган Канцеларија Дам�

DEN 735.84

Деловна Облека За Жени Секојдневни Лесни Блејзери Копче Со Долги Ракави Јакни За Костуми Работа Канцелариска Облека

14" Ракав : 63см / 24.75 "Ракав : 62см / 24.54" Ракав : 64см / 25 ситни блејзери за жени шарени блејзери за жени цветен бл

DEN 735.84

Fanxing Блејзер Клиренс Зелен Балзер Палто Жени Преголеми Дечко Блејзер Јакна Лабава Фит Долга Јакна Палто С,М,Л, XL, XXL

?Сцена : Погоден За одмор на отворено, забава, вечера, одмор, плажа, секојдневен живот розова и портокалов

DEN 0.33

Гријанлоок Дами Отворен Преден Еднобоен Костум За Надворешна Облека Деловни Јакни Без Ракави Работат Лажни Џебови Палто

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер Елек, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзе�

DEN 2.00

Колиша Жени Тенок Фит Канцелариски Бизнис Блејзер Јакни Обична Еднобојна Облека Отворен Преден Ракав Работен Костум

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер Со Цврста Боја, Блејзер Јакна, Отворена Пред

DEN 319.20