• Обновено
Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Ауди Фолксваген одговара избери: ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ, 2009 - ФОЛКСВАГЕН ЏЕТА

Дорман 620 - Склопување На Вентилаторот за Ладење На Моторот За Специфични Модели На Ауди Фолксваген одговара избери: ФОЛКСВАГЕН

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот е прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањето и перформансите на вентилаторот на радијаторот на одредени години, марки и модели на возила. Тоа е ригорозно тестирани за да се обезбеди тоа лади како ефикасно како оригиналниот дел. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопувањето и перформансите на склопот на вентилаторот на ладилникот на одредени возила. Комплетен пакет-собранието е дизајниран со истите материјали и компоненти како и оригиналниот дел. Обезбеден квалитет-моторите се тестираат во лабораториски услови за да се обезбедат перформанси. Ефективно и сигурно-доверливо производство за многу помалку од истиот дел во застапништвото. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Ауди А3 Кватро : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Ауди А3 : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Ауди Тт Кватро : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Ауди Тт Рс Кватро : 2013, 2014 Ауди тт : 2008, 2009 Фолксваген Бора : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Фолксваген ЦК : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017. Фолксваген Еос : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Фолксваген Голф Р : 2012 Фолксваген Голф : 2010, 2011, 2012, 2013 ФОЛКСВАГЕН ГТИ : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014. Фолксваген Џета Сити : 2008, 2009 Фолксваген Џета : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Фолксваген Пасат : 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012 Фолксваген Р32 : 2008 Фолксваген Тигуан Ограничен : 2018.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Serenelife Bow Bimini Top - Ремени и задни столбови за поддршка со полиестерско платно од морско одделение 600D полиестер

Serenelife 4 Bow Bimini Top2 ленти и 2 задни столбови за поддршка со полиестерско платно од 600 D полиестерско платно (с

DEN 1823.68

Пенкиј Блејзер За Мажи Мажи Цврст Обичен Пресврт Тенок Фит Едно Копче Палта Со Долги Ракави Небесно Син Блејзер

11 "Должина : 72см / 28.93 "Должина : 67.72 "Должина : 70 Секое прашање, ве молиме контактирајте ме, ние ќе го решиме �

DEN 3.33

Среќата е целосен стомак куче смешно цртано милениче дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност

Среќата е целосен стомак куче Смешно цртан филм за миленичиња дизајн сива фарма куќа рустикална врамен�

DEN 671.84

Транспарентни Налепници За Налепници На Нешто Злобно На Овој Начин Доаѓаат Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 143.04