• Обновено
Титаниум Ласерски Дизајн Брусен Бенд

Титаниум Ласерски Дизајн Брусен Бенд

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој неверојатен бенд, направен од титаниум. Елегантен дизајн на ласерски гравиран пламен со четкана завршница ја подобрува привлечноста на овој стилски свадбен бенд. Оваа полукружна лента од 8 мм доаѓа во големина на прст 10.Метална Тежина : 4,16 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Пламен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 8ммринг Големина : 10< 2мм дебелина Половина Тркалезна Ласерска Дизајн Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Заврши : Четкан И Ласерски Дизајн. Бенд Ширина : 8 мм.Производствен Процес : Ласерски. Материјал : Примарен : Титаниум. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 8 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Примарна Боја : Сива. Прстен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност Сезони II Канвас уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 1530.08

Среќата е целосен стомак куче смешно цртано милениче дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност

Среќата е целосен стомак куче Смешно цртан филм за миленичиња дизајн сива фарма куќа рустикална врамен�

DEN 671.84

Биплут 2.1 г Сјај За Усни Нелеплива Мат Не Леплива Блага Текстура Мазна Висока Заситеност Лесна За Боење Кадифена Мат Долготраен

Опис : за користење на овој сјај за усни, кој има висока заситеност за богатите бои на усните за да биде п�

DEN 143.68

Serenelife Bow Bimini Top - Ремени и задни столбови за поддршка со полиестерско платно од морско одделение 600D полиестер

Serenelife 4 Bow Bimini Top2 ленти и 2 задни столбови за поддршка со полиестерско платно од 600 D полиестерско платно (с

DEN 1823.68

Трговска марка ликовна уметност Кафена сина III платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

DEN 565.92

Јулуна Жени Мажи Каубојска Капа Унизе Голем Рамен Раб Западна Каубојска Капа За Секојдневно Носење Костим За Забави За Ноќта

Опис : Име : Каубојска Капа Категорија На Производи : Западна Каубојска Капа Серија : Партија Млеко Капа �

DEN 3.33