• Обновено
Стандардна Свеќичка Жица Во Собата

Стандардна Свеќичка Жица Во Собата

DEN 1422.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајнот на овој сет строго ги следи оригиналните спецификации поставени од ОЕ. Произведени со Користење на ое-Стил свеќичка и дистрибутер чизми. Инсталирајте со сигурност дека вклопувањето и функцијата на овој сет внимателно го следат ОЕ. Жичаните материјали и компонентите во стилот НА ое обезбедуваат постојан изглед и перформанси на ОЕ. Стандард 27626 Свеќичка Жица Во Собата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Стандарден Комплет За Жица За Свеќички Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО, ШЕВРОЛЕТ ЕЛ КАМИНО

Конструкција На Силиконска Жица Со Врвен Квалитет Највисок квалитет, висока температура свеќичка чизм�

DEN 9326.08