• Обновено
Umитај летни фустани за Женски Обичен Градиент Фустан Со Прашка Во Боја Пуловер Тенок фустан Без Ракави

Umитај летни фустани за Женски Обичен Градиент Фустан Со Прашка Во Боја Пуловер Тенок фустан Без Ракави

DEN 287.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моден Женски Секојдневен Еднобоен Прашка Пуловер Тенок Фустан Без Ракави 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина chart : Size USUKEUBust Waist Hip Length S483486cm/33.86"74cm/29.13"96cm/37.80"110cm/43.31"M6103690cm/35.43"78cm/30.71"100cm/39.37"111.5 cm/43.90"L8123896cm/37.80"84cm/33.07"106cm/41.73"113cm/44.49"XL101440102cm/40.16"90cm/35.43"112cm/44.09"114.5 cm/45.08"XXL121642108cm/42.52"96cm/37.80"118cm/46.46"116cm/45.67"XXXL141844114cm/44.88"102cm/40.16"124cm/48.82"117.5 cm/46.26"XXXXL162046120cm/47.24"108cm/42.52"130cm/51.18"119cm/46.85"?①Материјалот е : Мек и удобен памук и полиестер.изработени од супер мека ткаенина, дише, еластична, лесна и пријателска за кожата.Женски плус големина обичен Еднобоен Прашка Пуловер Без Ракави Тенок фит Фустан. ?€Карактеристики : Истегнување, меко,, тенок удобен, секојдневен стил,боја На Градиент, Долг Фустан, едноставен е, но елегантен и класичен, секогаш ве прави симпатични и многу женствени. Совршен е за лето, пролет и fall. ?●Стил● : овој летен фустан е совршен за облекување нагоре или надолу во зависност од вашиот ден. Со сите неверојатни светли бои лесно спарете го со вашите потпетици или сандали и вашите омилени бохо додатоци. Едноставниот дизајн го олеснува спарувањето со многу додатоци, а стилот на а-линија дава изглед за слабеење. Ќе изгледате неверојатно без оглед!. ?®Прилика : Секојдневен, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Ноќници, Облека За Спиење, Шопинг. Многу еднобојни и цветни фустани се достапни за вашиот избор. ?Перење и перење : машинско перење со торба за перење, рачно не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата.Постојат многу бои и големини на располагање, можете да изберете според вашите потреби. Овој стилски фустан треба да биде рачен и пеглан на ниска температура ако сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Абтел Жени Краток Мини Фустан Цветни Печатени Замав А-Линија Фустани Течен Летен Сарафан Дами Лабава Фит Салон Црвена 2xl

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Мини Фустан, Краток Ракав Замав Фустан, Повик АЛинија Фустани, Л

DEN 367.84

пбнбп Мини Фустани За Жени 4 јули А-линија Замав Без Ракави На Екипажот Неправилен Раб Американско Знаме Женски Секојдневни

Класичен стил на сите натпревари, направете го лесно да се спари со потпетици, сандали, клинови, чизми до

DEN 495.84

Фустани За Жени Жени Боемско Здолниште Со Цветен Принт Џеб За Плажа Со Висок Струк Долго Макси Здолниште Жолто

Долг Макси Фустан.Ова добро дизајнирано здолниште може да биде одлично под јакни или сами, носено со пот

DEN 0.67