• Обновено
Диносаурус Велосипедизам Месечината Арт Деко Модни Очила Случај Очила Хард Школка Складирање Спектакл Кутија

Диносаурус Велосипедизам Месечината Арт Деко Модни Очила Случај Очила Хард Школка Складирање Спектакл Кутија

DEN 191.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 16 см х 6 См ( )Класификација : Куќиште За Очила, Кутија За Очилакарактеристика : - Дизајн На Тврда обвивка.- Класичен дизајн со шема на подигнато зрно.- Мека заштитна внатрешност слична на кадифе : спречете ги очилата од гребнатини и нечистотија.- Силна шарка : држете го куќиштето затворено цврсто.- Рационализиран дизајн : носете мали или средни очила и лесно лизгајте го куќиштето во џеб или торба.- Не одговара на абење или се вклопува во очила од типот, очила за сонце и очила.- Нема да се обезбеди крпа за чистење очила.Материјал : - Надворешност : квалитетна стп кожа.- Внатрешност : Мека сива кадифена постава.Количина на пакување : 1 Случај за Очилаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Диносаурус Велосипедизам Месечината Арт Деко Модни Очила Случај Очила Хард Школка Складирање Спектакл Кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства BB1484DDM Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра италијански Greyhound Расипан Куче Живее Тука

Каролини Богатства Bb1484ddm Абсорбента Јадење Сушење Мат За Кујна Контра италијански Greyhound Расипан Куче Жи

DEN 2.67

Современа област за килим геометриски морска храна, светло сиво затворено расејување на отворено лесно да се чисти

Додадете малку пизаз во вашиот простор со овој геометриски килим во внатрешна или надворешна современа

DEN 5434.24