• Обновено
Пвц Ткаени Подлоги, Портокалово Шише Лист Печатење Дамки Отпорни На Анти-Лизгање Место Душеци За Трпезариска Маса

Пвц Ткаени Подлоги, Портокалово Шише Лист Печатење Дамки Отпорни На Анти-Лизгање Место Душеци За Трпезариска Маса

DEN 287.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

XMX пвц ткаени плакети се прекрасна мешавина од 70% пвц и 30% полиестер, Може да се Пофали со отпорност на топлина до 176°F (80°C), тие нудат ефективна изолација за да ја заштитат вашата маса од топли јадења.Нашите душеци за маса не се само отпорни на топлина, туку и отпорни на дамки и излевања, што ги прави неверојатно лесни за чистење. Едноставно бришење со влажна крпа или сунѓер е се што е потребно за да се врати нивниот беспрекорен изглед.Кажете збогум на избледените и блескави поставки на табелата. Душеците за маса за печатење лисја од портокалово Шише секогаш ќе остават траен впечаток.Достапни во големини од 12 х 18 инчи и опции на единечни, 4-пакувања или 6-пакувања, тие се совршени за украсување трпезариски маси и барови. Плацемати отпорни на топлина со ефективна изолација до 176°F (80°C). Безбедни и еколошки душеци за места изработени од пвц и полиестер. Има дизајн што не се лизга и против горење за ефикасно спречување на лизгање или горење на садовите и топлите пијалоци. Плацематите ја штитат масата од гребнатини и дамки. Прекрасно дизајнираните подлоги додаваат повеќе забава на вашата кујнска маса. Лесно е за чистење, бришење со влажна крпа или исплакнете со мала количина детергент за да изгледа new.No потребно е машинско перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства LH9264CARC Њуфаундленд Зимски Снегулки Одмор Сет На Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Големи

Каролини Богатства LH9264 CARC Њуфаундленд Зимски Снегулки Одмор Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки,

DEN 1.00

Цитати Лековити Реченици Човекот Никогаш Не Ја Открива Историјата Подлога За Подлога За Подлога Држач За Изолација Камен

Големина : 4 х 4 инчи (10,2 х 10,2 см) 0,7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Квадра�

DEN 270.24

Памучни Душеци, Подлоги Отпорни На Топлина И Отпорни На Абење, Погодни За Домаќинства, Кујни, Ресторани, Маси И Хотели,Сини

Спецификации на производот : големина На Подлога : 12*12 инчи (30*30см).Материјал : памучна боја : како што е пр�

DEN 271.84

Тркалезни Памучни Плетенки Комплет Душеци За Трпезариска Маса Отпорни На Топлина За Кујна Домашна Свадба

Спецификација : Име На Производ : тркалезна плетенка Материјал На производот : Памучно Предиво Големина

DEN 287.84

Велигден Зајак Зајаче Шарени Цвет Цветни Подлога Маса Душеци Во Собата На Топлина Отпорни Перат Чиста Кујна Место Душеци За

МАТЕРИЈАЛ : ова место душеци Висок квалитет полиестер ленкако крпа Трајни И Повлекување Сила НеДеформа�

DEN 287.84

Богатствата НА каролина BB1303CARC Шаховска Табла Вар Зелена Граница Коли Комплет Држач За Чаши Автомобилски Подлоги Големи

Богатствата НА каролина BB1303 CARC Chackerboard Lime Green Border Collie Сет од 2 Држачи За Чаши Автомобилски Подлоги Големи,

DEN 1.67

Богатствата НА каролина LH9396PKCARC Розова Староанглиска Овчарка Комплет Држачи За Чаши Подлоги За Автомобили Големи, разнобојни

Богатствата НА каролина LH9396 PKCARC Розова Староанглиска Овчарка Сет од 2 Чаши Држач За Автомобилски Подлог

DEN 251.84