• Обновено
Капрезе Цврста Боја Нејасна Јакна Со Качулка Јакни За Вратот Девојки Дебели Со Џебови Палто Зимски Преден Патент Руно Кајсија 130

Капрезе Цврста Боја Нејасна Јакна Со Качулка Јакни За Вратот Девојки Дебели Со Џебови Палто Зимски Преден Патент Руно Кајсија

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Пол : Деца, Девојки Стил : Деца Девојки Капут Со Патент Со Качулка, Fall Зимско Руно Палто, Нејасни Дуксери Со Долги Ракави Тип На Шема : Цврста Боја : Кафеава, Кајсија Големина : 80см, 90см, 100см, 110см, 120см, 130см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Должина на Вратот Со Качулка : Должина На Ракавот На Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, филмови карактеристики : 1. Ракав со долг ракав, направете ги вашите девојчиња слатки и симпатични, топли дуксери за вашата ќерка.2. Овој густ нејасен дуксер од руно изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Качулка Руно Нејасна Јакна (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Девојки Топла Јакна За Надворешна Облека, Нејасен Капут Со Руно Со Долги Ракави, Дебела Облека со Качулка. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Супер Меки, Удобни И Дишечки Врвови За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашите Деца. Дизајн-Долг Ракав, Врат Со Качулка, Лесен За Ставање и Соблекување, Основен Едноставен Лежерен Детски Капут За Девојчиња Слатки Дуксери Кардиган, Детски Есенски Зимски Дуксер. Повод-Детскиот Капут Е Одличен Подарок за Роденденот На Вашите Слатки Деца, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Били Страјхорн . Намерикански Џез Пијанист И Композитор. Фотографиран Од Карл Ван Вехтен, 1958. Постер Печатење од

Били Страјхорн (19151967) Намерикански Џез Пијанист И Композитор Фотографиран Од Карл Ван Вехтен, 1958 Печати

DEN 2.00

Коциер, Алберт Голд Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Маргарит Сонувач 1

Алберт Коециер претставува прекрасно Украсено Дрво од 32х25 Злато Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

DEN 2.33

Компатибилен Со Поттик Мобилен Celero 5g Телефон Случај, Ајкула-Риба-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 1.00

Случај за iPhone Pro, Pu Кожа Паричник Флип Капак [ Картичка Слотови & Пари Џеб] [Магнетни Затворање] [Стенд Kickstand] Фолио

компатибилност : стп синтетичка кожа паричник случај компатибилен со i Phone 15 Про Функција на паричникот :

DEN 1.33

ТРС Машки Аудио Кабел, Максимизирајте Го Преносот На Сигналот Женски Приклучок Аудио Кабел Намалете Ја Загубата На Сигналот

3,5 mm TRS Машки Аудио Кабел, Максимизирајте Го Преносот на Сигналот 6,35 mm Женски Приклучок Аудио Кабел Намал

DEN 1.00