• Обновено
Sega Ages Space Harrier - Nintendo Switch [Дигитален]

Sega Ages Space Harrier - Nintendo Switch [Дигитален]

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Sega го старее просторот Harrierex Perience Еден од претходниците на жанрот на стрелачи од трети лица! Цел : Уништи ги сите непријатели. Хариер е во постојана состојба на движење додека ја поминува зоната на фантазијата. Може ли тој да ги елиминира сите злобни, натприродни astsверови со цел да спаси змејско земјиште? Користете го вашиот Jet Laser Cannon за да пукате додека затајувате пречки. Можете ли да ги победите сите фази и да стигнете до крајот? Играјте Sega Ages Space Harrier денес! Може да биде потребно членство на Nintendo Switch Online за игра преку Интернет. Проверете ја страницата за детали за играта за барањата за членство. © Сега. Сите права се задржани. Sega Ages Space Harrier, Sega, Nintendo Switch [Дигитално преземање], 67401 по купувањето и ЧПП. Receiveе добиете е-пошта за потврда од неколку минути за успешно поставување на нарачки . Втора е-пошта од Line@e- со пристап до вашиот пин ќе биде доставена во рок од 60 минути*. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка) . За да ги видите најчесто поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички.*Пиновите обично се испорачуваат за минути или, најмногу, во рок од 48 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата