• Обновено
Регулатор на прозорецот за 1989 година- Nissan Maxima Задна, десна патничка моќ со мотор

Регулатор на прозорецот за 1989 година- Nissan Maxima Задна, десна патничка моќ со мотор

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 82720850 Parts Link Number : NI1551113 Interchange Part Number : 741726, 8272085 E01, NI1551113 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на размена на дел : 741726, 8272085 E01, NI1551113. Се вклопува во Изберете : 1989-1994 Nissan Maxima и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Заменски активирач на заклучување на вратата на Реф, компатибилен со 2002 година- Хонда ЦР-В 2003 година- Пилот заден, лев возач

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3налепни и 2пост�

DEN 1275.84

Поддршка за лифт за замена на лифт компатибилна со 2001 година- Доџ Гранд Караван Крајслер Таун и земја 6CYL 3.3L 3,8L левиот

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индиви

DEN 1332.64

Прекинувач на прозорецот за напојување на прозорецот за прозорец за прозорец за напојување за прозорецот на патникот 5pin се

Прекинувач на прозорецот за напојување на прозорецот за прозорец за прозорец за напојување за прозорец

DEN 3.00