• Обновено
Dearfoams Mens Quilted Spplespings

Dearfoams Mens Quilted Spplespings

DEN 271.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за бод нуди ажурирање на трендот на оваа класична силуета за затнување. Индолиените табани со пена за меморија обезбедуваат допир на испробана и вистинска удобност на Dear Foams кога е време да се вратиме и да се опуштиме. Разновиден плетен горен. Ватиран детал за бод. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Врзана надворешна изградба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Lacyhop Mens Working Anti-Smash Work Shoes Анти-колукција кожа за пешачење чевли за чевли за комфорност на пункција на прободна

Опис : Пол : Мажи, машки, Манстил : Работни чизми, работни чевли, безбедносни чевли, безбедносни чизми, кож�

DEN 559.84

Меки стабили од елени stags grin s.u.p.r.o. Копчињата со перничиња во затворен простор за затнување на отворено

Донесете насмевка на вашиот ден со меките стари Одликувајќи се со стилизирање на затнувањето, ласта за �

DEN 3.00