• Обновено
Време и време женски џемпер џемпер и панталони сет, 2 парчиња

Време и време женски џемпер џемпер и панталони сет, 2 парчиња

DEN 152.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кој рече дека пријатните плетења се само за џемпери? Земете пријатно со оваа облека од глава до пети од времето и TRU со џемпер и панталони. Без разлика дали сте дома или далеку, овој комплет за качулка и панталони ве покрива удобно. Изработена во супер-мека ткаенина, оваа облека на жените ви помага да се загреете во зимски денови или ноќи со опуштено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 38% памук/34% полиестер/26% рециклиран најлон2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S/m. Сет вклучува : 1 худи и 1 пар панталони. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Худи и панталони за женски џемпери поставени од време и Тру.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дуксери За Жени Топла Продажба Обични Дуксери Модни Жени Обични Качулки Печатење Со Долги Ракави Каваи Дуксер Од Диносаурус

Модни Жени Секојдневен Качулка Печати Долг Ракав Каваи Диносаурус Дуксер Дуксери Ве молиме, Не Само Упа

DEN 351.84

Жените Паѓаат Мода Zpanxa Женски Дуксери Обични Цврсти Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвки За Влечење Врвови Од

Жени Fall Мода 2023 Женски Дуксери Зпанкса Обични Цврсти Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвки За

DEN 351.84

Рифорла Женски Обичен Печатење Со Долги Ракави Копче Надолу Пуловер Дуксер Блузи Блуза Женски Дуксери И Дуксери Кафеава Л

18" Ракав : 77СМ / 30 Дуксери Го Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Се

DEN 1.00

sunhillsgrace дуксери дуксери за жени christmas зима божиќ цветни печатени џеб долг ракав качулка повик џемпер

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.67

Дуксер За Жени Со Лигавење Моден Жакард Удобен Лежерен Лабав Розов Врвен Дуксер Со Качулка Со Качулка

Женски Есенски И Зимски Нови Секојдневни Големи Широки Дуксери Со Качулкакарактеристики : Модни женски

DEN 3.00

Ахербиу дуксери за џемпери за жени со долги ракави пулвер со џебно копче V вратот цврсти џемпери во боја

Size : Mediumt : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 114cm / 44.88'' Shoulder to Sleeve : 70cmm / 27.56'' Length : 69cm / 27.17'' Material : Cotton+Polyester+Spandex, Blend, Soft Comfortable , Бути

DEN 1.33

Јсаирл Молња Зделки На Денешницата Женски Дуксери Плус Големина Обичен Дуксер Со Принт Од Глуварче Врвен Удобен Есенски Дуксер

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Ветуваме д�

DEN 639.84

Фимкаул Женски Дуксер Дуксери Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Лабава Модна Врвка Со Качулка Со Џебови Дуксери

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" рамо до ракав : 75cm / 29.53" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 116cm / 45.67" рамо до рак

DEN 0.33

Skpblutn Преголема маичка за жени врвови пукалови буквата печатење на тркалезниот врат пулвер зимски пад на долги ракави околу

Нашата продавница ви обезбедува најразлични стилови на облека, нашата цел за услуги е да ги направиме к�

DEN 1.33

Женски Врвови Женски Секојдневен Графички Со Долги Ракави Со Џебови Дуксер За Дуксери Женски Врвови За Пуловер Женски Дуксер

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 69см / 27.17" Големина : М Биста : 116см / 45.6

DEN 271.84