• Обновено
Златна Грутка Гума За Џвакање-Јадења -

Златна Грутка Гума За Џвакање-Јадења -

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашиот мал рудар ќе го удри богат со овие вреќи со гума за џвакање со вкус на лимон во форма на златни грутки. Златна Грутка Гума за Џвакање прави забавно уживање за детска забава. Пополнете ги торбите за забави со ова златно уживање или поделете ги додека гостите на вашата забава прават рударство за злато за забави. (12-2 мл. кеси По единица) Без Маснотии. Вкупно ст 1 лб. 8 мл. ® ОТЦ Злато Грутка Гума За Џвакање (12 Брои).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата